O nas

Spółka RESTEL jest nową firmą w kieleckim krajobrazie gospodarczym, ale bogatą 25 letnim doświadczeniem pracowników wywodzących się z nieistniejących już spółek FORTUNA ŚWIĘTOKRZYSKA i FORESTEL, które w latach poprzednich były znane z udanych projektów i realizacji infrastruktury niskoprądowej
w hotelach, biurach, uczelniach, zakładach przemysłowych.
To właśnie tam, obecna kadra techniczna spółki RESTEL zdobyła doświadczenie.

Duże doświadczenie, ciągłe uaktualnianie wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach technicznych i technologicznych możliwych do zastosowania w projektach
i ich realizacji są poparte posiadanym zapleczem narzędziowym i finansowym.

Skutkuje to dostępem do szerokiej gamy produktów znanych w branży producentów, co w efekcie daje możliwość sprostania różnorodnym wymaganiom naszych klientów w zakresie materiałowym i produktowym oraz adekwatnym do tego poziomem kosztów.

Nasze rozwiązania są zawsze analizowane wspólnie z Klientami w celu określenia ich rzeczywistych potrzeb. Takie działania realizujemy na każdym etapie projektu i wykonawstwa, ale zawsze z priorytetem zachowania wysokiego poziomu jakościowego potwierdzonego udzielanymi gwarancjami i atestami.

RESTEL świadczy również usługi serwisowe, uaktualnienia i rozbudowę instalacji zabudowanych u naszych Klientów.
Spółka RESTEL, którego jedynym udziałowcem jest znany na rynku od prawie 30 lat Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych ZURiP S.A. w Małogoszczu, poszerza zakres działalności udziałowca w zakresie instalacji i systemów niskoprądowych.

RESTEL nie żyje historią, lecz chce budować przyszłość poprzez realizację projektów służących pozyskanym przez nas Klientów.
Jeżeli nasza współpraca z Klientami przyczyni się w jakimkolwiek stopniu do rozwoju i bezpieczeństwa ich działalności jest to naszym oczekiwaniem, wyzwaniem i będzie naszą rzeczywistą reklamą.

RESTEL nie żyje historią, lecz chce budować przyszłość poprzez realizację projektów służących naszym Klientom.
Nie oglądamy się za siebie, ale stawiając na doświadczenie nie zapominamy o nowoczesności rozwiązań oraz jakości wykonywanych projektów i ich realizacji. Naszym celem jest współpraca z Klientami, która przyczynia się do rozwoju i bezpieczeństwa ich biznesu.
Osiągnięcie tego celu jest spełnieniem naszych oczekiwań i wyzwań oraz spodziewamy się, że będzie rzeczywistą reklamą naszej firmy.